Referencje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maria Pomianowska 

             


"www.geisha-art.pl - pod tym adresem znajduje się witryna internetowa agencji  „Gejsza-art”, która to według założycielki powstała z miłości do muzyki, przyprawionej szczerą fascynacją "Krajem Kwitnącej Wiśni", a wizytówką firmy jest   działalność   koncertowo– artystyczna,   promująca   kulturę   japońską. Po krótkiej inwigilacji strony, podpisuję się rękami i nogami pod tym co robią dziewczyny. Zazdroszczę konsekwencji w urzeczywistnianiu swoich marzeń i życzę wielu sukcesów w realizacji kolejnych przedsięwzięć. Mam nadzieję, że i ja będę mógł kiedyś usłyszeć muzykę płynącą ze strun shimasen:-)"

www.mojajaponia.pl

   

                

             "Witam!
             Na wstępie pragnę pogratulować bardzo udanego debiutu Gejsza-Art! 

Naprawdę wszystko było dograne i wykonane perfekcyjnie. Lektorki prezentacji i fragmentów utworów też były bez zarzutu-pani Czubówna może obawiać się, bo konkurencja rośnie ;) Także życzę powodzenia i wytrwałości w dążeniu do tego, aby owe występy były przed zdecydowanie większą publicznością! Zdaję sobie sprawę, że to mozolna praca, ale sukces wynagradza wszelkie wcześniejsze łzy i wylany pot-a sukces na pewno jest murowany! Muszę powiedzieć, że niedawno czytałam "Wyznania gejszy" i byłam zafascynowana ową lekturą. Zrobiłam sobie taką "mini-podróż" i kolejno przeczytałam "Białą Masajkę" (opowiada o życiu kobiet w Afryce widziane oczami Europejki) i "Kwiat pustyni". Obie wcześniej wspominiane ksiązki gorąco polecam. W każdej z nich przedstawiono życie kobiet żyjących w danej kulturze, ale jednak japońska kultura jest najciekawsza-może inaczej: cywilizowana. Dlatego bardzo ucieszyłam się na wieść o tym, że Wasza Agencja Artystyczna zajmuje się czymś takim.
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz gratuluję występu!!!"

Anna Armata            

 

 

 

              "Jestem pod ogromnym wrażeniem całego spotkania. Wszystko było dokładnie przemyślane i dopracowane. Można było przenieść się na chwilę do Japonii i z bliska zobaczyć tamtejsze obyczaje, kobiety ;) i... posmakować japońskiej kuchnii-chyba nie na darmo mówią, że przez żołądek do serca ;) Liczę na więcej takich spotkań na które bardzo chętnie zawitam, ale już w zdecydowanie większym gronie niż ostatnio.
Z tego też miejsca gratuluję udanego debiutu i występu czterem uroczym Gejszom, których taniec i muzyka była zachwycająca.
Jeszcze raz gratuluję wszystkim tym, którzy występowali na scenie i tym, których nie było widać a bez nich nie byłby możliwy spektakl."

A.                

 

 


          "Bardzo się cieszę, że poszłam na to Spotkanie, byłam szczerze zachwycona :)Kultura Japonii jest czymś tajemniczym (i przez to intrygującym) dla nas, wszelkie obyczaje, potrawy, tradycja, ale dzięki takim przedsięwzięciom jak spotkania artystyczne możemy poznać lepiej ten wspaniały orientalny kraj :) Kostiumy były zdumiewające, tak samo jak makijaże, no i oczywiście muzyka i taniec - wpatrywałam się we wszystko jak urzeczona i wciąż byłam ciekawa, co będzie dalej, czym też zespół 4 pięknych Gejsz nas jeszcze zaskoczy? :) Zostałam fanką kwartetu i chętnie pójdę na kolejne występy, zabierając ze sobą wielu znajomych."

   Ola S.              
Strona główna O nas Aktualności Oferta Impresariat Galeria Instrumenty Media Referencje Gejsza O kimonach Linki Kontakt